Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

O naší realitní kanceláři Frýdek-Místek

Realitní kancelář Efekt Reality je úspěšnou a stabilní firmou působící na trhu s nemovitostmi v rámci Moravskoslezského kraje, zvláště v okrese Frýdek-Místek, Ostrava a okolí. Je vedená Mgr. Milenou Chodurovou, která má široké zkušenosti s realitní činností již od roku 1998, kdy získala certifikaci jako realitní makléř. Od roku 2003 podniká v realitní činnosti jako fyzická osoba.

Jsme realitní kanceláří spíše rodinného typu a možná i proto se klienti s námi cítí velmi dobře a s našimi službami jsou spokojeni, o čemž svědčí to, že se k nám i po letech vracejí. Za dobu svého působení a po stovkách realizovaných obchodů si firma vybudovala dobré jméno a stala se vyhledávanou kanceláří v regionu.

Náš tým tvoří školení makléři, kteří individuálně přistupují ke každému obchodnímu případu s citem a ochotou přizpůsobit se požadavkům klienta. Důraz klademe především na kvalitní a komplexní služby spojené s prodejem, koupí či pronájmem nemovitostí (výpisy z listu vlastnictví, geometrické mapové podklady, ocenění a odhady nemovitostí, kupní a nájemní smlouvy, vklady do katastru nemovitostí, vypracování daňového přiznání, průkazy energetické náročnosti budov, stěhování), a to při zachování vysoké finanční a právní bezpečnosti klienta.

Naši nabídku i poptávku inzerujeme na nejvýznamnějších realitních vyhledávačích a serverech v ČR, v novinách a ve vývěsních skříňkách.

Provizi z prodeje nebo pronájmu účtujeme pouze v případě úspěšného prodeje či pronájmu. Poradenský servis, veškerá inzerce - internet, noviny, vývěsky i ostatní inzerce a prezentace je zdarma.

Mgr. Milena Chodurová - EFEKT REALITY  Váš partner na trhu nemovitostí od roku 1998.

Důležité odkazy

Poučení spotřebitele
Ochrana osobních údajů

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci